Kullanım Klavuzu

Öztekfen Redüktör Motor San. Ti̇c. Aş. Sayin Mehmet Büyükpişirici̇ Tarafindan 1964 Yilinda Kurulmuştur.
 
Redüktör İmalatinin Yani Sira Her Tür Elektrik Motoru Ve Elektri̇k Malzemesi̇ Satişi İle Türk Sanayi̇i̇ne Hi̇zmet Vermektedi̇r. öztekfen redüktör Motor San. Ti̇c. Aş. 1998 Yilindan İti̇baren 11000 Metrekare Alana Sahi̇p Modern Fabri̇kasinda Üreti̇mi̇ne Devam Etmektedi̇r.
 
kali̇te Poli̇ti̇kamiz: Müşteri̇ İhti̇yaç Ve Beklenti̇leri̇ni̇ uygun Fi̇yatlarla Hatasiz Ve Geci̇kmesi̇z Bi̇çi̇mde Karşilamak, Mevzuata Uymak Ve Fi̇rmamizin Rekabet Gücünü Artirarak Büyüme Ve Geli̇şmesi̇ni̇ Sürekli̇ Kilmaktir. çalişanlarimiz,ürünleri̇mi̇zi̇n Kali̇tesi̇ni̇ Ve Faali̇yetleri̇mi̇zi̇n Etki̇nli̇ği̇ni̇ Artirmak İçi̇n Eki̇p Ruhu İle Ve Sürekli̇ i̇yi̇leşti̇rme Anlayişi İçi̇nde Çaba Harcar.
 
Kali̇te Ve Veri̇mli̇li̇ği̇ Artirmak, Mali̇yetleri̇ Düşürmek İçi̇n Teknoloji̇k Geli̇şmeleri̇ İzler, Tedari̇kçi̇leri̇mi̇zle Karşilikli Kazanca Dayali İşbi̇rli̇ği̇ne Önem Veri̇ri̇z. Personeli̇mi̇zi̇n Eği̇ti̇mi̇ne Önem Vererek Geleceğe Yatirim Yapariz .
 
Çevreni̇n Korunmasindaki̇ sorumluluklarimizi Yeri̇ne Geti̇rmek Topluma Karşi Sorumluluğumuzdur. kali̇teli̇ üreti̇mi̇ Ve Sürekli̇ i̇yi̇leşti̇rmeyi̇ i̇lke Edi̇nen Öztekfen Redüktör Motor San. Ti̇c. Aş. , 2004 Yili Şubat Ayi İçi̇nde Rwtüv Fi̇rmasi Tarafindan Yapilan Kali̇te Yöneti̇m Si̇stemi̇ Serti̇fi̇kasyon Tetki̇ki̇ Neti̇cesi̇nde En Iso 9001: 2000 ‘e Göre Kali̇te Yöneti̇m Si̇stemi̇ Serti̇fi̇kasi Almaya Hak Kazanmi̇ştir. Çevreni̇n Korunmasindaki̇ Sorumluluklarini Bi̇len, kali̇teli̇ Üreti̇mi̇ Ve Çalişanlarinin Sağliğini Korumayi i̇lke Edi̇nen Öztekfen Redüktör Motor San. Ti̇c. Aş. 2004 Yili Şubat Ayi İçi̇nde Çevre Sağliği Ve İş Güvenli̇ği̇ Standartlarina Uygun Modern Konveyör Si̇stemli̇ Boya Tesi̇si̇ni̇ Devreye almiştir.
 
Öztekfen Redüktör Motor San. Ti̇c. Aş. Standart Ti̇p Heli̇sel Ayakli Ve Flanşli Ti̇p Redüktörleri̇n İmalatinin Yani Sira Monoblok Gövdeli̇ i̇ki̇ Ve Üç Kademeli̇ Redüktörleri̇n İmalatina’da Başlamiştir. Muhteli̇f Devi̇rler Elde Etme İmkani Olan bu Ti̇p Redüktörler Sessi̇z , Ti̇treşi̇msi̇z Ve Ri̇ji̇tdi̇r. Tüm Redüktör Gövdeleri̇, Gg 22’den Di̇şli̇ler, Din 16 Mncr5 ve Sae 8620 Malzemelerden, Gi̇ri̇ş Ve Çikiş Mi̇lleri̇, Sae 1050 ‘den Yapilmaktadir. Redüktör Gövdeleri̇ Cnc İşleme Tezgahlarinda Tek Bağlamada Ve Tüm Rulman Yuvalari Hassas Olarak İşlenmektedi̇r. üreti̇mi̇n Her Aşamasinda, Gi̇ri̇şden Çikişa Kadar Tüm Operasyonlarda Kali̇te Kontrol Si̇stemleri̇ Uygulanmaktadir.
 
sertleşti̇ri̇len di̇şli̇lerde Sertli̇k Deri̇nli̇ği̇ Modüle Uygun Olarak Yapilmaktadir. cnc Reishauer Di̇şli̇ Profi̇l Taşlama Tezgahinda Taşlanan Di̇şli̇leri̇n Profi̇l Ve kali̇te Siniflarinin Kontrolü Cnc Klingelnberg di̇şli̇ Ölçüm Tezgahinda Din 3962 ‘ye Göre Ve alti kali̇tede gerçekleşti̇ri̇lmektedi̇r. öztekfen Redüktör Motor San. Ti̇c Aş. 2004 Yilinin Başindan İti̇baren Esv 30-esv 90 Ti̇p Arasi Alümi̇nyum Enjeksi̇yon Dökümden İmal Edi̇lmi̇ş Olan Sonsuz Vi̇dali Ti̇p Redüktörleri̇n İmalatina Başlamiştir. bu Ti̇p redüktörler , Kübi̇k Tasarımlari Sayesi̇nde Her Yönden Montaj İmkani Veri̇r, Mükemmel Diş Tasarimi sayesi̇nde Kanatlardan Isi Transferi̇ Ve Soğuma Sağlar.
 
Sessi̇z Çalişirlar ve Ağirliklari Mi̇numum Sevi̇yededi̇r. sonsuz Vi̇dali redüktörlerde Vi̇da Malzemesi̇ Olarak din 16 Mncr5 Olup Sertleşti̇ri̇ldi̇kten Sonra Cnc Vi̇da Taşlama Tezgahinda Taşlanip ,cnc klingelnberg Di̇şli̇ Ölçüm Tezgahinda Kontrol Edi̇lmektedi̇r. Sonsuz Vi̇da Çarki Malzemesi̇, Gcusn 12 Din 1705 ‘ten i̇mal Edi̇lmektedi̇r. Bronz Di̇şli̇ler azdirma Tezgahinda Açildiktan Sonra Cnc Klingelnberg Di̇şli̇ Ölçüm Tezgahinda Uygunluğu kontrol Edi̇lmektedi̇r.
 
Esv 30 –esv 90 Arasi Alümi̇nyum Enjeksi̇yon Ti̇p Redüktörlerde Senteti̇k Yağ , Esv 100 – Esv 125 Arasi Sonsuz Vi̇dali Redüktörlerde Mi̇neral Yağ Kullanilmaktadir. Öztekfen Redüktör Motor San. Ti̇c. Aş. 40 Yildir Konusunda Uzman Kadrosu ,satiş Öncesi̇ Ve Sonrasi Hi̇zmetleri̇ , İle Her Zaman Si̇z Değerli̇ Müşteri̇leri̇ni̇n Yanindadir.
SAYGILARIMIZLA.